Zoek uw assistent

      Voer uw postcode of woonplaats in

    Overzicht assistenten

    Vind hier de assistent bij u in de buurt

    Anita van der kooi UWassistent

    Anita van der Kooi

       Provincie Friesland-Noord

      058 - 20 23 015

      058 - 20 23 015

      friesland@uwassistent.nl

      friesland@uwassistent.nl

    Ans de Graauw UWassistent

    Ans de Graauw

       Regio Rijen

      06 - 34 36 56 62

      06 - 34 36 56 62

      ansdegraauw@uwassistent.nl

      ansdegraauw@uwassistent.nl

    Uw assistent Bianca van Wijk

    Bianca van Wijk

       Regio Den Haag

      085 - 20 13 072

      085 - 20 13 072

      b.vanwijk@uwassistent.nl

      b.vanwijk@uwassistent.nl

    Corine Stigter UWassistent

    Corine Stigter

       Regio Oosterhout / Tilburg

      06 - 51 48 33 55

      06 - 51 48 33 55

      c.stigter@uwassistent.nl

      c.stigter@uwassistent.nl

    Henk van der Meer UWassistent

    Henk van der Meer

       Regio Friesland-Midden

      058 - 20 23 015

      058 - 20 23 015

      friesland@uwassistent.nl

      friesland@uwassistent.nl

    Inge Kiewied UWassistent

    Inge Kiewied

       Regio Zuid Friesland

      058 - 20 23 015

      058 - 20 23 015

      friesland@uwassistent.nl

      friesland@uwassistent.nl

    Liesbeth Pauw UWassistent

    Liesbeth Pauw

       Regio Het Groene Hart en Utrecht

      06 - 29 27 00 38

      06 - 29 27 00 38

      l.pauw@uwassistent.nl

      l.pauw@uwassistent.nl

    Linda Herkemij UWassistent

    Linda Herkemij

       Regio Den Haag en omstreken

      085 - 20 13 072

      085 - 20 13 072

      l.herkemij@uwassistent.nl

      l.herkemij@uwassistent.nl

    Maaike Smulders UWassistent

    Maaike Smulders

       Regio Eindhoven

      040 - 751 0346

      040 - 751 0346

      m.smulders@uwassistent.nl

      m.smulders@uwassistent.nl

    Marloes Sprokkereef UWassistent

    Marloes Sprokkereef

       Regio Arnhem

      06 - 36 13 99 59

      06 - 36 13 99 59

      m.sprokkereef@uwassistent.nl

      m.sprokkereef@uwassistent.nl

    Martin Bosch UWassistent

    Martin Bosch

       Regio Nijmegen

      06 - 28 76 02 87

      06 - 28 76 02 87

      m.bosch@uwassistent.nl

      m.bosch@uwassistent.nl

    Mildred Karman UWassistent

    Mildred Karman

       Regio Deventer, Apeldoorn en Zutphen

      06 - 42 93 99 60

      06 - 42 93 99 60

      m.karman@uwassistent.nl

      m.karman@uwassistent.nl

    Nancy Rietveld UWassistent

    Nancy Rietveld

       Regio Amsterdam en Haarlemmermeer

      06 - 37 47 09 51

      06 - 37 47 09 51

      n.rietveld@uwassistent.nl

      n.rietveld@uwassistent.nl

    Pascalle de Feijter UWassistent

    Pascalle de Feijter

       Regio Bergen op Zoom, Roosendaal en Etten-Leur

      06 - 15 18 38 16

      06 - 15 18 38 16

      p.defeijter@uwassistent.nl

      p.defeijter@uwassistent.nl

    Pieter IJsseldijk UWassistent

    Pieter IJsseldijk

       Regio Amersfoort

      06 - 15 00 05 85

      06 - 15 00 05 85

      p.ijsseldijk@uwassistent.nl

      p.ijsseldijk@uwassistent.nl

    Suzanne van Aubel UWassistent

    Suzanne van Aubel

       Regio Breda

      06 - 44 90 01 24

      06 - 44 90 01 24

      s.vanaubel@uwassistent.nl

      s.vanaubel@uwassistent.nl